Forum www.depresjastop.fora.pl Strona Główna www.depresjastop.fora.pl
Forum dla poszukujących kontaktu w trudnych chwilach
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ro chyba coś w rodzaju zakończenia...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.depresjastop.fora.pl Strona Główna -> Uczucia, lęki, perspektywy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eskapolog
Nowy użytkownik



Dołączył: 02 Sty 2023
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 11:02, 02 Sty 2023    Temat postu: Ro chyba coś w rodzaju zakończenia...

Długi czas się wahałem, zanim postanowiłem umieścić ten post. Chciałbym móc napisać inaczej, ale moje życie nigdy nie obfitowało w przyjaciół, ani radosne wydarzenia. Cierpię na fobię społeczną i depresję, więc widocznie jestem skazany na samotność...

Nie jestem zadowolony ze swojego życia. Czy to jest życie? Ta jednostajność - nic, tylko szkoła i długie, samotne miesiące. Po co właściwie żyję? Do tych myśli przychodzą następne, gorsze. Czasami bywa, że tylko łzy są moją jedyną pociechą.

Być może jednak widzę dla siebie iskrę nadziei, skoro zdecydowałem się jednak napisać tą wiadomość. Czuję jednak, że jest to też moja ostatnia deska ratunku.

Do rzeczy zatem. Mam siedemnaście lat. W wolnym czasie czytam, oglądam filmy oraz seriale, rozwiązuję zagadki i piszę. Potrafię zapełnić każdy wolny skrawek papieru i uciec w ten sposób od reszty świata. Lubię też muzykę.

Chciałbym nie robić sobie większych nadziei. W końcu przecież błogosławieni, którzy nie oczekują niczego, albowiem nigdy się nie rozczarują. Tym razem jednak nie mogę się powstrzymać.

KONIEC
P.S Mój numer GG to 75555771, a mail to nikodemzielinski83(małpa)gmail(kropka)com.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez eskapolog dnia Pon 11:43, 02 Sty 2023, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.depresjastop.fora.pl Strona Główna -> Uczucia, lęki, perspektywy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin